Чистка судин від холестерину в домашніх умовах

Посоветуйте врача

Атеросклероз протікає повільно, поступове звуження кровоносних судин, як правило, помічається тоді, коли воно призводить до важких серцево-судинних захворювань: стенокардія, серцева недостатність, серцевий напад, інфаркт та ін. Цього всього можна уникнути, якщо вчасно зайнятися чисткою судин від холестерину в домашніх умовах.

Чистка судин від холестеринуЧому зниження холестерину вважають головним в чищенні судин? Холестерин є складовою частиною крові. У його утворенні беруть участь всі органи людини, а особливо печінка. Але загальний вміст холестерину поділяють на «поганий» холестерин (LDL), який пошкоджує стінки судин артерій, і «хороший» (HDL) – виконує захисну функцію.

Як чистити судини в домашніх умовах

Зелений чай

Найефективніший спосіб чистки судин це пити зелений чай, який корисний з багатьох причин, особливо при атеросклерозі.

Він покращує текучі властивості крові, знижує її схильність до згортання, так що відкладень в кровоносних судинах стає менше.
Знижує рівень «поганого» холестерину в крові, і для холестеринових бляшок на стінках судин немає будівельного матеріалу.
Рівень «хорошого» холестерину, який очищає стінки кровоносних судин від бляшок, під дією зеленого чаю збільшується.
Зелений чай знижує кров’яний тиск, тому що безпосередньо впливає на його регуляцію в нашому тілі. Високий кров’яний тиск відноситься до головних причин атеросклерозу, оскільки воно провокує пошкодження стінок судин.
Для боротьби з гіпертонією і зниження рівня холестерину найкраще пити зелений чай під час їжі.

Пийте при кожному прийомі їжі 0,2-0,3 літра зеленого чаю (про спосіб приготування читайте тут).

Вживайте тільки одну порцію сухого чаю, який заварюється вранці в перший раз, вдень – у другій і ввечері – в третій. Таким чином, вміст кофеїну в чаї до вечора завжди буде менше, так що вночі вам не потрібно боятися безсоння.

Імбир

Слід зазначити, що імбир за своєю хімічною структурою і дією дуже схожий на аспірин. Імбир перешкоджає утворенню тромбоцитів, завдяки чому ризик закупорки кровоносних судин значно зменшується.

Вчені у своїх дослідженнях встановили, що споживання 5 г свіжого імбиру щодня різко скорочує ризик тромбозу та крововиливи в мозок.

Імбир можна вживати у вигляді чаю – кілька шматочків залити гарячою водою, дати настоятися 10 хвилин і процідити. Щодня слід випивати по 3 чашки такого чаю.

Як чистити судини куркумою

Золотий корінь або куркума відомий дуже давно. Гомеопати стверджують, що куркумін, моно- і бісдеметоксікурмін захищають циркулюючі жири в нашому організмі від дії вільних радикалів, перешкоджаючи появі шкідливих жирових відкладень на стінках артерій.

Куркума позитивно впливає на кровообіг, навіть якщо її вживати в невеликих кількостях. Її також можна вживати у вигляді чаю (не більше 2-3 чашок в день), а також як приправу до різних страв.

Як приготувати чай з куркуми? Залийте ½ чайної ложки порошку куркуми 1 склянкою кип’ятку, дайте настоятися 5 хвилин (чашку накрийте блюдцем), процідіть.

Як очистити судини часником

Часник, також як і цибуля, містить речовини, які протидіють згортання крові, знижуючи ризик її згущення і гальмують дію численних ензимів, що підвищують рівень жиру в крові. Особливо це важливо для печінки, тому що в ній відбувається гальмування синтезу холестерину.

Для досягнення максимального ефекту при чищенні судин від холестеринових бляшок необхідно з’їдати 2-3 зубчики свіжого часнику в день.

Вітаміни і амінокислоти

Також можна використовувати медикаментозні препарати для чищення судин від холестерину, але краще звернути увагу на своє харчування і намагатися вживати їжу, багату на вітамін С (ківі, лимони, апельсини, томати, паприка, салат) і амінокислотами – лізин і пролін (картопля, риба, боби).

Розчинний у воді вітамін С зміцнює кровоносні судини. Разом з вітаміном Е, каротиноїди і селеном вітамін С підтримує стінки судин при атаці на них вільних радикалів.

Амінокислоти прилипають до шкідливих для організму жировим речовин крові і запобігають утворенню бляшок, крім того, вони соскабливают вже виникли відкладення зі стінок артерій.

Харчування з невеликою кількістю жирів і фізичні навантаження (плавання, йога, прогулянки, їзда на велосипеді та ін.) допомагають знизити і стабілізувати рівень холестерину!

ПОДЕЛИТЬСЯ: ОТПРАВИТЬ: ДЕЙСТВИЯ: