Персональні дані користувачів

 

На якій правовій основі та для яких цілей BigMed обробляє персональні дані?

BigMed обробляє персональні дані користувачів на підставі та у зв’язку з укладеним договором на надання електронних послуг. У деяких випадках BigMed може вимагати додаткову перевірку під час укладання договору, зокрема через Facebook, перевірку номера телефону або використання облікового запису Google. Це продиктовано необхідністю встановити особу людей, які додають думки про лікарів та клініки на веб-сайті, та забезпечити дотримання прав користувачів та лікарів.

Крім того, BigMed опрацьовує персональні дані користувача на основі обґрунтованих інтересів. Це стосується, зокрема, обробки персональних даних з метою інформування користувача про призначення, майбутню дату відвідування або її скасування установою або фахівцем. На цій правовій основі BigMed обробляє персональні дані у зв’язку із запитами для оцінки ступеня задоволеності погодженим та завершеним візитом.

Проте в області персональних даних про здоров’я BigMed обробляє ці персональні дані на основі явної згоди користувача.

Користувач веб-сайту, ставлячи запитання через веб-сайт, може прийняти рішення про проведення опитування щодо його стану здоров’я, заповнюючи у своєму особистому кабінеті поля форми. Результати цього опитування буде направлено лікарю, обраному користувачем. Надання таких даних покликане допомогти лікарю підготуватися до консультації.

Користувач веб-сайту може зробити попередній запис на прийом для когось іншого (наприклад, члена сім’ї або друга), BigMed опрацює дані про людину, яка призначила зустріч і для якої заплановано відвідування.

Метою обробки персональних даних є:

 • виконання договору на надання електронних послуг,
 • надання користувачеві можливості записатися на прийом до обраного фахівця, надання результатів обстеження стану здоров’я та надання користувачеві інформації про таке відвідування, зокрема, шляхом повідомлення користувача за допомогою текстового повідомлення та електронної пошти про бронювання зустрічі, SMS-повідомлень та повідомлень електронною поштою про майбутню дату відвідування, SMS та електронна пошта з повідомленням про скасування дати відвідування, надсилання інформації з проханням оцінити задоволення візиту,
 • ставити запитання лікарям та додавати відгуки про лікарів та клініки.

Надання персональних даних є умовою укладання договору надання електронних послуг. Ненадання особистих даних не дозволить BigMed надавати послуги.

Згода користувача на обробку персональних даних у галузі медичних даних потрібна для того, щоб поставити запитання лікарю та отримати більш якісну консультацію.

Згода користувача на обробку персональних даних у галузі медичних даних потрібна для додавання відгуку про лікаря/клініку. Відсутність згоди унеможливить додавання відгуку.

Який обсяг персональних даних може збирати BigMed під час запису на прийом?

При призначенні зустрічі з обраним лікарем, BigMed може збирати такі особисті дані:

 • ім’я та прізвище,
 • електронна адреса,
 • телефонний номер,
 • дата та тип відвідування,
 • дані про здоров’я надаються під час заповнення анкети в особистому кабінеті.

Якщо окремим лікарям або клінікам потрібні додаткові особисті дані для бронювання відвідування, BigMed збиратиме ці дані від користувача.

У випадку організації візиту для когось іншого (наприклад, члена сім’ї або друга), BigMed опрацює дані про людину, яка призначила зустріч і для якої заплановано відвідування.

Чи передає BigMed особисті дані іншим особам (наприклад, клінікам, лікарям)?

У разі бронювання зустрічі з обраним лікарем особисті дані користувача будуть передані цьому лікарю або клініці, де лікар надає свої послуги. Персональні дані, що передаються таким чином, можуть бути видні не тільки фахівцю, а й особам, які працюють на нього або працюючим в установі, таким як медсестри, адміністратори, медична допомога.

BigMed не контролює та не розслідує спосіб використання лікарями та медичними установами особистих даних користувачів, наданих ним.

BigMed також може передавати особисті дані наступним категоріям одержувачів:

 • бухгалтерські та аудиторські компанії,
 • юридичні фірми,
 • компанії, що надають ІТ-послуги, у тому числі підтримують сервери, що використовуються BigMed,
 • компанії, що надають послуги кол-центру та відправляють смс та електронну пошту.

BigMed також надає зовнішнім організаціям анонімні файли cookie (cookie) та інші анонімні дані про користувачів веб-сайту. Ці дані не дозволяють розшифрувати діяльність конкретного користувача на сайті, а також не дозволяють ідентифікувати його, але дають змогу визначати географічні, статистичні та демографічні дані користувачів. Передача цих даних спрямована на покращення функціонування сайту шляхом запровадження відповідних інструментів, що підвищують привабливість сайту.

Чи будуть мої особисті дані помітні іншим людям та користувачам Інтернету?

Особисті дані користувача, такі як ім’я або прізвище, місто, в якому проживає користувач, питання, що задається лікарю, та доданий відгук про лікаря/клініку, можуть бути помітні іншим людям та користувачам Інтернету. Ці персональні дані не анонімні і представлені BigMed в Профайлах лікарів/клінік, про які користувач додав свою думку.

Чи можу я відкликати свою згоду на обробку персональних даних про здоров’я?

Так. Кожен користувач може відкликати згоду на обробку персональних даних щодо здоров’я. Ви можете відкликати свою згоду будь-коли. Відкликання згоди не впливає на законність обробки BigMed на підставі згоди до його відкликання.

Чи має BigMed доступ до особистих питань та повідомлень?

Приватні запитання та повідомлення розміщуються на серверах та базах даних BigMed. Таким чином, BigMed має доступ до закритих питань та повідомлень. Однак цей доступ обмежений лише співробітниками, які адмініструють сервери та бази даних, а також мають спеціальні дозволи BigMed.

BigMed також використовує спеціальні інструменти для виявлення та запобігання зловживанням та загрозам, пов’язаним з використанням Веб-сайту. Ці інструменти автоматично відстежують контент, розміщений на Сайті, включаючи особисті запитання та повідомлення.

Чи BigMed обробляє особисті дані користувачів (пацієнтів) в маркетингових цілях?

Ні. BigMed не використовує особисті дані пацієнтів у маркетингових цілях.

Як довго BigMed зберігатиме мої особисті дані?

BigMed зберігатиме особисті дані протягом усього терміну дії договору на надання електронних послуг. Після закінчення договору особисті дані зберігатимуться протягом строку позовної давності, включаючи податкові чи цивільні претензії.

Персональні дані, опрацьовані на підставі згоди, будуть оброблятися до моменту їх відкликання.

Якими є права користувачів щодо коригування їх особистих даних?

Кожен користувач має право виправити свої персональні дані у будь-який час, якщо особисті дані, оброблені BigMed, неправильні. Кожен користувач також має право доповнювати неповні персональні дані, зокрема шляхом надання додаткової заяви щодо цих даних.

Чи маю право подати скаргу щодо обробки персональних даних?

Так, кожен користувач має право подати скаргу.

Як BigMed захищає особисті дані?

BigMed докладає всіх зусиль для забезпечення безпеки персональних даних, що обробляються. Для цього використовуються технічні та організаційні рішення для захисту персональних даних:

 • регулярне тестування ІТ-інфраструктури з точки зору безпеки,
 • контроль доступу до даних у компанії BigMed,
 • криптографічні методи шифрування.

Як я можу зв’язатися з вами щодо моїх даних?

Контакт щодо даних можливий електронною поштою, вказаною в контактах сайту.