Персональні дані лікарів та представників клінік

 

На якій правовій основі та для яких цілей BigMed обробляє мої дані?

BigMed обробляє персональні дані лікарів та представників клінік (далі Замовники) на підставі укладеного договору на надання електронних послуг та у зв’язку з ним – цей договір є підставою для подання на Сайті повного профайлу Замовника. BigMed повідомляє, що надання персональних даних є умовою укладання договору на надання електронних послуг. Ненадання цих даних завадить укладенню договору з BigMed.

У випадку Замовників, які уклали угоду про надання електронних послуг з BigMed, BigMed також обробляє свої персональні дані на підставі обґрунтованих інтересів. Це стосується, зокрема, обробки персональних даних з метою інформування Замовників про зміни на Веб-сайті та про нові можливості Веб-сайту. Законний інтерес BigMed в обробці персональних даних на цій основі полягає в тому, щоб дати можливість Замовникам бути інформованими про зміни, що відбуваються на Сайті, та дати Замовникам можливість використовувати всі послуги, що надаються BigMed. Розглянувши вплив таких дій на конфіденційність Замовників, ми вирішили, що вони не будуть обмежені.

У разі Замовників, які скористалися послугами розміщення інформації про свою професійну практику на інтернет-картах та послугою створення облікових записів для управління інформацією, розміщеною на інтернет-картах, у сервісі Google My Business, правовою підставою для надання цих послуг є згода Замовника. Згода виражається шляхом вибору відповідної функціональності в обліковому записі Замовника на Сайті. У зв’язку з цим метою обробки даних є надання BigMed можливості передавати особисті дані Замовника до Google у рамках служби Google My Business.

Для зручності Замовника управління інформацією, що розміщується на інтернет-картах, включаючи особисті дані, може здійснюватись з рівня Веб-сайту. Замовник вибирає обсяг персональних даних, які він хоче розмістити на інтернет-картах.

На якій правовій основі BigMed обробляє мої персональні дані у випадку, якщо я не уклав договір на надання послуг?

Якщо договір на надання електронних послуг не був укладений, BigMed опрацьовує персональні дані Замовника на основі: згоди, наданої Замовником безпосередньо BigMed або через об’єкт, який придбав послуги Пакету; або юридично обґрунтовані інтереси BigMed.

Законний інтерес, переслідуваний BigMed, полягає в тому, щоб інформувати користувачів Інтернету про професійну практику Замовника, в тому числі про його спеціалізацію, місця прийому пацієнтів та думки про його діяльність. Ми вважаємо, що ця мета не порушує охоронюваних законом інтересів Замовників і не істотно впливає на їхнє право на недоторканність приватного життя. Замовники, як особи, які виконують професію суспільної довіри, підлягають соціальній оцінці, а ті, хто використовує свої знання та досвід у найважливіших життєвих питаннях, мають право на отримання інформації про свої навички та прихильність.

Як BigMed отримав персональні дані Замовника, який не уклав угоди про надання електронних послуг?

BigMed отримав ці персональні дані із загальнодоступних джерел. BigMed також може отримувати персональні дані від користувачів сайту або від установи, яка уклала угоду з BigMed щодо надання послуг.

Які категорії персональних даних отримав BigMed?

Залежно від джерела категорії отриманих персональних даних можуть включати:

 • ім’я та прізвище,
 • спеціалізація
 • місце роботи та прийом пацієнтів.

Чи передає BigMed особисті дані іншим особам?

Дані можуть бути надані таким категоріям організацій:

 • бухгалтерські та аудиторські компанії,
 • юридичні фірми, що надають послуги BigMed,
 • компанії, що надають ІТ-послуги, у тому числі ті, що використовують сервери, що використовуються BigMed,
 • компанії, що надають послуги кол-центру та відправляють SMS та електронну пошту,
 • страхові компанії,
 • інші компанії, з якими BigMed уклали контракти, довірили обробку персональних даних.

Якщо фахівці використовують служби розміщення інформації про свою професійну практику на веб-картах Google та служби створення облікових записів для керування інформацією, розміщеної на веб-картах у службі Google My Business, особисті дані фахівців будуть надіслані до Google Inc. Під час використання служби Google My Business необхідно надсилати особисті дані в Google Inc.

Чи можу я відкликати свою згоду на обробку персональних даних?

Так. Будь-який Замовник може відкликати згоду на обробку персональних даних у будь-який час. Згода на обробку персональних даних може бути відкликана шляхом звернення до BigMed. Однак ми повідомляємо, що відкликання згоди не впливає на законність обробки, що виконується BigMed на підставі згоди до його відкликання.

У разі відкликання згоди на надання послуг розміщення інформації у службі Google My Business BigMed припинить надання цієї послуги та зв’яжеться з Google, щоб видалити інформацію, розміщену на картах. Ви також можете самостійно видалити особисті дані з Google My Business, використовуючи функції, що надаються Google.

Як довго BigMed зберігатиме мої особисті дані?

BigMed зберігатиме особисті дані протягом усього терміну дії договору на надання електронних послуг. Після закінчення договору особисті дані зберігатимуться протягом строку позовної давності, включаючи податкові чи цивільні претензії.

Персональні дані, опрацьовані на підставі згоди, будуть оброблятися до моменту їх відкликання.

Чи можуть Замовники вносити зміни до своїх персональних даних?

Кожен замовник має право виправляти свої особисті дані будь-коли, якщо персональні дані, оброблені BigMed, неправильні. Кожен користувач також має право доповнювати неповні персональні дані, зокрема шляхом надання додаткової заяви щодо цих даних.

Чи маю я право подати скаргу щодо обробки персональних даних?

Так, кожен користувач має право подати скаргу.

Як BigMed захищає особисті дані?

BigMed докладає всіх зусиль для забезпечення безпеки персональних даних, що обробляються. Для цього використовуються технічні та організаційні рішення для захисту персональних даних:

 • регулярне тестування ІТ-інфраструктури з точки зору безпеки,
 • контроль доступу до даних у компанії BigMed,
 • криптографічні методи шифрування.