Про компанію

 

ТОВ «Бігмед» займається створенням та розвитком всеукраїнського медичного веб-порталу BigMed для кожного!

Наш сервіс може бути корисним для кожного дорослого мешканця України незалежно від того, ким він є – пацієнтом чи лікарем.

Ми працюємо як з окремими лікарями (фізичними особами-підприємцями), так і з усіма типами медичних закладів. Для лікарів та клінік ми пропонуємо комплексне просування та супровід медичного бізнесу.

Пацієнти мають можливість знайти відповідь на цікаве питання в галузі медицини, проконсультуватися онлайн і записатися на прийом до фахівця, що сподобався.

Також, ми хотіли б повідомити, що компанія Бігмед не займається діагностикою і не проводить обстежень або лікування. Цей веб-сайт є виключно інформаційною платформою, яка є результатом прямого спілкування з лікарями та служить для пацієнтів джерелом даних. Рішення про те, чи підходить вам особисто описане лікування, може прийняти тільки лікар за результатами всебічного обстеження вашого стану здоров’я.

Засновники:

Світлана Боданова

Співзасновник, СЕО

Великий досвід роботи в інтернет-маркетингу, у тому числі і в просуванні медичних закладів. З 2021 займається розвитком інтернет-проекту BigMed.

Максим Марюхнік

Співзасновник, СТО

Понад 17 років успішної роботи у сфері веб програмування, з 2021 року працює над веб-порталом BigMed.

Контакти для зв’язку:

+(38) 099-547-27-30

+(38) 096-899-95-74

[email protected]