Плазмоліфтінг суглобів в Запоріжжі в клініці Руденко

Де можна пройти процедуру prp-терапії, відому в народі як плазмоліфтінг суглобів, в Запоріжжі? Сьогодні багато клінік м.Запоріжжя готові надати послугу плазмотерапіі суглобів (дізнайтеся все про плазмоліфтінг тут). Але сервіс і ціни скрізь різні, тому вибрати непросто. В якості одного з гідних уваги варіантів можна рекомендувати клініку Руденко, яка спеціалізується саме на лікуванні захворювань суглобів.

Отримайте консультацію щодо лікування суглобів за адресою: Запоріжжя, вул. Щаслива, 1 (зупинка 9-ї міської лікарні)

Запис на прийом

Чому варто звертатися за допомогою при лікуванні суглобів в клініку Руденко?

  • У клініці ведуть прийом висококваліфіковані лікарі ортопеди-травматологи з великим досвідом роботи – до 20 процедур prp-терапії проводиться щодня.
  • Консультації лікаря безкоштовні.
  • Ціна плазмотерапіі доступна і найдешевша в Запоріжжі – 500 грн.
  • Тривалість процедури не більше 30 хвилин.

«Залежно від ступеня ураженого суглоба можуть застосовуватися різні форми терапії. Наша мета завжди – максимально зберегти існуючі тканини і знайти рішення, яке задовольняє пацієнта. Якщо можна вилікувати суглоб без хірургічного втручання, ми зазвичай намагаємося це й робити. Практика показує, що застосування плазми, збагаченої тромбоцитами при лікуванні суглобів дає дуже хороший ефект. Фактори зростання, що містяться в крові пацієнта, позитивно впливають на процеси загоєння. Таким чином можна використовувати власні регенеративні здатності організму »- розповідає лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат мед. наук Руденко Роман Ігорович.

Ортопед Руденко о плазмотерапії суглобів Запоріжжя

«До нас звертаються пацієнти різного віку і з самими різними захворюваннями – остеоартроз, остеоартрит, тендиніт, фасциіт, різні травми. Найпоширенішою процедурою з усіх є плазмоліфтінг колінного суглоба або уколи плазми в коліно, як називають пацієнти. Пройшовши від 3 до 5 процедур хворі забувають про свою проблему на тривалий час».

Запис на прийом

ПОДЕЛИТЬСЯ: ОТПРАВИТЬ: ДЕЙСТВИЯ: