Артроскопічний шов меніска колінного суглоба

В даний час завдяки розвитку нових технологій в ортопедії і травматології з’являється все більше різних методик лікування розривів меніска. Одна з них – це артроскопічний шов меніска.

Більш докладно про шов меніска розповідає кандидат медичних наук хірург ортопед-травматолог Краснопьоров Сергій Миколайович (Запоріжжя).

«Існує кілька методів проведення артроскопії колінного суглоба при розриві меніска. Шов меніска не відноситься до найбільш поширених операцій, і виконується лише в 5% випадків, однак, це розвивається і стає перспективним напрямком артроскопії меніска.

Артроскопічний шов меніска колінного суглоба зони

Шов меніска не завжди застосовується, навіть якщо мова йде про травму у молодих пацієнтів. Наприклад, я можу порекомендувати і провести даний вид операції 40-річному пацієнтові, але відмовити 25-річному, якщо у нього такий вид розриву меніска, який зшити неможливо (тканина меніска деформована і нежиттєздатна – в таких випадках необхідно видалення меніска).

Основними моїми показаннями до артроскопічного шву меніска є:

  • розриви кореня меніска;
  • поздовжні або вертикальні розриви довжиною більше 7-10 мм;
  • розриви в так званій «червоній зоні» і іноді в «червоно-білій» зоні (зшивання в білій зоні меніска, як правило, не призводить до загоєння і може привести до повторного розриву).

Хочу також уточнити, що для успішного результату операції необхідна досить тривала реабілітація після операції. »

Вартість операції шов меніска в Україні

Даний вид операції не є простим, і не всі хірурги-ортопеди беруться її робити. Також для шва меніска необхідні спеціальні витратні матеріали (фіксатори), тому середня ціна операції становить від 20 до 22 тисяч гривень.

ПОДЕЛИТЬСЯ: ОТПРАВИТЬ: ДЕЙСТВИЯ: