Лікування нетримання сечі без операції в Кремсарь клініці

Посоветуйте врача

У нашому прогресивному суспільстві практично не залишилося закритих тем, які стосуються інтимного здоров’я. Безліч питань активно підіймаються на телебаченні, без сорому обговорюються в соцмережах. Однак все ще є аспекти, про які багатьом говорити незручно. Мова йде про таку проблему як нетримання сечі. За статистикою, кожна 4-та жінка і кожен 8-й чоловік на різних етапах життя помічають у себе ознаки мимовільного сечовипускання. Тобто, про цю проблему мовчать мільйони людей, залишаються віч-на-віч зі своїм захворюванням і відчувають постійний дискомфорт. Детальніше про причини тут.

Лікування нетримання сечі в Кремсарь клініці – магнітотерапія на унікальному в регіоні кріслі BTL EmSella

Лікар-уролог в Запоріжжі Кремсарь Євген Олександрович пропонує ефективне і безпечне вирішення проблеми нетримання сечі. Лікування проводиться на єдиному в Запорізькій області та унікальному для України апараті магнітотерапії BTL EmSella. У нашій країні їх всього два – в Києві і в Запоріжжі. Складається обладнання з блоку управління і аплікатора, який зовні виглядає як крісло. Суть його роботи полягає в глибокій електромагнітної стимуляції. Під час процедури високоінтенсивне сфокусоване електромагнітне поле впливає на м’язові і нервові тканини організму, впливає на кровообіг тазових органів.

Як проходить процедура?

Щоб почати лікування, необхідно зручно розташуватися в кріслі і розслабитися. Під час стимуляції ви можете спілкуватися з лікарем, читати журнал або просто відпочивати. У цей момент м’язи під впливом магнітного поля скорочуються, тренуються і підтягуються. На перший погляд суть та ж, що і при виконанні всім відомих вправ Кегеля. Але насправді результат апаратної терапії на кріслі набагато вищий і навіть не зрівняється з самостійним тренуванням. Вплив апарату набагато сильніший, а отже і ефективніший. Так, одна процедура на кріслі BTL EmSella по ефективності дорівнює виконанню 10 тисяч вправ Кегеля! Крім того, під час процедури застосовуються різні режими стимуляції (всього їх понад 30), тому м’язи не звикають до одноманітного навантаження і весь час тренуються. Один сеанс триває до 30 хвилин (час визначає фахівець після консультації). Результат помітний вже з першої процедури і поліпшується через кілька сеансів.

Переваги лікування нетримання сечі за допомогою апарату BTL EmSella в клініці доктора Кремсаря

  • Вузька спеціалізація лікаря та багаторічний досвід лікування захворювань сечостатевої системи
  • Унікальне обладнання – єдине в Запорізькому регіоні крісло BTL EmSella, яке розроблене з урахуванням максимального комфорту пацієнта і зручності для лікаря. В Україні всього два таких апарати
  • Абсолютна безпека та безболісність лікування
  • Висока ефективність процедури (один сеанс за інтенсивністю стимуляції дорівнює 8 годинам виконання вправ Кегеля!)
  • Немає потреби в спеціальній підготовці
  • Показання: мимовільне сечовипускання, лікування простатиту, підвищення потенції, лікування аноргазмії, поліпшення якості інтимного життя
  • Практично відсутність протипоказань

Для України така методика лікування нетримання сечі ще в новинку, але в США і європейських країнах ця технологія набула популярності. 95% пацієнтів, які проходили лікування на кріслі BTL EmSella, відзначили значне поліпшення якості життя. З них 67% повністю перестали користуватися урологічними прокладками. Тому не залишайтеся заручником своєї недуги. Проблему нетримання сечі можна вирішити ефективно і безболісно в Кремсарь клініці і займатися спортом, подорожувати і продовжувати радіти життю!

ПОДЕЛИТЬСЯ: ОТПРАВИТЬ: ДЕЙСТВИЯ: