Лазерне лікування зору в Центрі мікрохірургії ока Запорізької обласної лікарні

Центр мікрохірургії ока Запорізької обласної лікарні – це провідна офтальмологічна клініка регіону, де виявляється найбільш широкий спектр медичних послуг. Щорічно лікування очних патологій тут проходять більше 2 тисяч пацієнтів. Також це єдиний в області центр, де є лазерне лікування зору в Запоріжжі на унікальному обладнанні, яке не має аналогів в Україні (інформація на початок 2020 р.)!

Показання для лазерної операції на очах

У Центрі мікрохірургії ока лікування лазером проводиться при патологіях переднього і заднього відділу ока:

 • глаукомі (відкритокутова форма)
 • периферичних відшаруваннях і розривах сітківки
 • ретинопатії при цукровому діабеті
 • різних набряках макулярної зони
 • посттромботичній ретинопатії та ін.

Сучасне обладнання центру – гарантія ефективного лікування і відновлення зору

Лазерне обладнання в обласній лікарні ЗапоріжжяЦентр мікрохірургії ока оснащений за останнім словом техніки. У клініці зосереджено найсучасніше діагностичне та хірургічне обладнання для виявлення та лікування всіляких патологій зору. Така потужна діагностична та лікувальна база дає можливість на найвищому рівні надавати допомогу жителям нашого краю і повертати їм безцінну можливість бачити світ.

Предмет особливої ​​гордості – лазерна установка Pascal, якої немає ні в одній офтальмологічній клініці країни. Це обладнання справжній порятунок для пацієнтів з безліччю судинних захворювань очей (ускладнення цукрового діабету, глаукома, макулярна дистрофія та ін.).

У чому перевага лазерної установки Pascal перед іншими лазерами?

 1. Офтальмологам це обладнання дає можливість максимально точно і ефективно проводити лікування, а пацієнтам – відчувати себе в цей момент комфортно.
 2. На відміну від попереднього покоління лазерів, новий апарат дозволяє діяти максимально щадне і уникнути ускладнень, скоротити час лікування, зробити його безболісним для пацієнта.
 3. Процедура не вимагає спеціальної підготовки і проводиться під місцевою крапельної анестезією, абсолютно безпечною для пацієнтів з супутніми патологіями.
 4. Є можливість проведення лікування за один сеанс (в залежності від стадії патології)
 5. Процедура може проводитися як амбулаторно, так і з наступною госпіталізацією в Центр мікрохірургії ока ЗОКЛ.

Чому пацієнти довіряють турботу про зір фахівцям центру мікрохірургії ока Запорізької обласної лікарні

 • Професійна команда офтальмологів – лікування в Центрі проводять лазерні хірурги вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук з величезним досвідом роботи
 • Надання широкого спектру офтальмологічної допомоги – проводиться лікування всіх видів катаракти, глаукоми, судинних захворювань, патологій зорового нерва, травм ока і т.д.
 • Найточніше діагностичне обладнання – можливість просканувати судини очей і визначити зони патологій на оптичному когерентном томографі, вивчити стан рогівки на апараті Pentacam та ін.
 • Системний підхід до лікування, можливість отримати консультацію будь-якого вузького фахівця в умовах стаціонару провідного лікувального закладу Запорізької області
 • Комфортні умови перебування, зручні палати, цілодобова підтримка лікарів і допомогу молодшого медичного персоналу, що особливо актуально для вікових пацієнтів зі слабким зором.

Офтальмологи центру мікрохірургії ока докладуть усіх зусиль, щоб точно визначити проблему із зором і як можна швидше повернути у ваше життя яскраві фарби!

ПОДЕЛИТЬСЯ: ОТПРАВИТЬ: ДЕЙСТВИЯ: